Menu
Sepet
               KAPIDA NAKİT KART İLE ÖDEYİN             GİZLİ PAKETLEME       İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE KURYE İLE TESLİM

Kargo ve Kurye Teslimat

Gizli Kargo ve Gizli Paket Uygulaması ile Teslimat Bilgisi

gizlidukkan.com gönderileri gizlilik ilkeleri doğrultusunda yapar ve tüm gönderiler, dışarıdan, içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde size özel olarak paketlenir. Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde Lubunya shop adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiç bir ibare yer almaz.

Siparişinizin hiçbir aşamasında site adı belirtilmez.

Gönderiler Vavelya Hediyelik Eşya Pazarlama adına tarafınıza gönderilir .

Faturada ürünler Hediyelik eşya adına kesilir.

Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde ekstrerinizde, "Vavelya Hediyelik Eşya pazarlama" olarak gözükür.Kargo ile 1-3 Günü İçinde Teslimat
 

gizlidukkan.com Aras Kargo ile çalışılır . Siparişleriniz en geç ödeme onayını takiben aynı gün içerisinde 15.00 a kargoya verilir . Sizlere ulaşması bulunduğunuz şehrin uzaklığına bağlı olarak 1-3 iş günü olarak değişmektedir.

Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, gönderinin, geçerli bir kimlik ile kontrol edilerek teslim edildiği teslim şeklidir. Bu teslimat şeklinde, sipariş sadece alıcıya teslim edilir, buna bağlı olarak siparişin istenmeyen kişilere teslim edilme riski ortadan kaldırılır.

Kargo Şubesinde Elden Teslimat

Adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmaz. Kargo firması ya da teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmez. Yine de, kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, kargonuzu size en yakın Aras Kargo şubesinden alabilirsiniz. Siparişinizi kargo şubesinden teslim almak için, ürününüzü sepete ekledikten sonra, ödeme sayfasına girdiğiniz zaman, teslimat bilgilerine kargo şubesinin bilgisini girmeniz gerekmektedir.

Kapıda Ödemeli Teslimat

 

Aras Kargo ile kapıda ödemeli verilen siparişler için müşterilerimizden mesai saatleri içerisinde telefonla adres teyidi alınmakta ve ödeme yöntemi sorgulanmaktadır. Ödeme Yöntemi tercihiniz; Kapıda Nakit Ödeme veya Kredi Kartı ile tek çekim şeklinde olabilir. 

Ödeme imkanı çeşitliliği açısından siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Aras Kargo Kapıda ödeme ücreti 10 ,00 TL sıdır . Kapıda ödeme ücreti Kargo ücretiyle karıştırılmamalıdır. Özel bir hizmet olduğu için Aras Kargo firmaları tarafından ücretlendirilen hizmet tutarıdır.

Tüm Aras Kargo şubelerinden siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Adres bilgileri eksik olan ve telefon teyidi ile ulaşamadığımız müşterilerimizin siparişleri işleme alınmamaktadır.

 

Kargo ücretleri

gizlidukkan.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmaz. 150 TL’ sının altındaki siparişler için “Normal Teslimat Ücreti” geçerlidir.

“Normal Teslimat Ücreti “tüm Türkiye’de KDV dahil 10 TL’dir.” 

“Kapıda ödeme ya da Şubede ödemek + 10 TL’dir.” Kapıda ödeme ücreti, kargo ücreti ile karıştırılmamalıdır. Bu ücret, kargo firmasına aittir. 

İstanbul içi Moto Kurye ile teslimat ?

İstanbul içi için vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatını moto kurye ile istiyebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 1-3 saat arasında teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

İstanbul içi Moto Kurye ile teslimat ücreti için lütfen canlı destek birimimizden bilgi alınız .

Tüm siparişlerinizde alt üst limit olmadan kapınızda siparişinizi kontrol ederek nakit veya hesabımıza tutarı havale yaparak alabilirsiniz.

Moto Kurye ile olan teslimatlarda İstanbul Anadolu Yakası için; Poyrazköy, Tuzla, Gebze, Sultanbeyli, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Sarıgazi, Şile bölgelerinden ekstra kurye ücreti alınmaktadır.

Moto Kurye ile olan teslimatlarda İstanbul Avrupa Yakası için; Sarıyer, Zekeriyaköy, Arnavutköy, Sultangazi, Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü, Büyükçekmece bölgelerinden ekstra kurye ücreti alınmaktadır.

Moto Kurye ile olan tüm gece teslimatlarında ekstra kurye ücreti alınmaktadır.